Odborný obor s maturitou · 18-20-M/01
Informační technologie – Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Jindřichův Hradec
Obor Informační technologie na škole Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Jindřichův Hradec: v roce 2026 34 přihlášek na 30 míst, přijato 12…
- Přihlášek na místo
- 1,1
- 34 přihlášek, 30 míst
- Přijato v 1. kole
- 12
- 35 % přihlášek
- Stačilo bodů (2026)
- 20ze 100
- volné
- Průměr přijatých
- 34bodů
- 25. percentil
Přijímačky z 9. třídy
Informační technologie
Přijatí v 2026: nejméně 20, v průměru 34, nejvíc 51 bodů ze 100.
Kolik bodů stačilo v 1. kole (body ze 100, čeština + matematika)
- Stačilo (poslední přijatý)
- Průměr přijatých
- Přihlášek na místo
Body (0–100) jsou součet procent z obou testů děleno dvěma; takto je CERMAT zveřejňuje od nového testu v roce 2024. Starší výsledky (2017–2023) jsou jen po skupinách oborů celé školy; pro tento obor je nelze jednoznačně přiřadit.
Zobrazit tabulku
| Rok (1. kolo) | Stačilo bodů | Průměr přijatých | Míst | Přihlášek | Přihlášek na místo | Percentil posledního přijatého | Průměrný percentil uchazečů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 33,6 | 30 | 34 | 1,1 | 5,1 | 37,8 |
| 2025 | 16 | 33,7 | 30 | 40 | 1,3 | 1,9 | 36,4 |
| 2024 | 14 | 40,1 | 30 | 64 | 2,1 | 1 | 38,5 |
Zdroj: CERMAT – jednotná přijímací zkouška 2024+ (agregovaná data škol a oborů); 1. kolo.
| Rok, kolo | Míst | Přihlášek | 1. volba | Přijato | Stačilo bodů | Průměr přijatých | Percentil posledního |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026, 1. kolo | 30 | 34 | 10 | 12 | 20 | 34 | 5. |
| 2026, 2. kolo | 18 | 4 | 1 | 2 | – | – | – |
| 2025, 1. kolo | 30 | 40 | 13 | 19 | 16 | 34 | 2. |
| 2025, 2. kolo | 11 | 3 | 1 | 1 | – | – | – |
| 2024, 1. kolo | 30 | 64 | 19 | 26 | 14 | 40 | 1. |
Nepřijati v 1. kole 2026: 22 přijato na školu s vyšší prioritou, 0 pro nedostatek míst, 0 nesplnili podmínky.
Kam se hlásili stejní uchazeči
Obory na jiných školách, které měli uchazeči tohoto oboru na přihlášce také (1. kolo 2026).
- OA T. G. Masaryka a JŠ s právem SJZ – Obchodní akademie7
- OA T. G. Masaryka a JŠ s právem SJZ – Ekonomické lyceum5
- SOŠ elektrotechnická, COP – Informační technologie4
- Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov – Informační technologie3
- VOŠ, SŠ, Centrum odborné přípravy – Informační technologie3
Informační technologie v Jihočeském kraji – další školy
Kam se dostanu s mými body? Sestavit přihlášku Celý profil školy
Zdroj: CERMAT – jednotná přijímací zkouška, agregovaná data škol a oborů a anonymizovaná data uchazečů.