Učební obor (výuční list) · 23-68-H/01
Mechanik opravář motorových vozidel – OA a SOŠ generála Františka Fajtla
Obor Mechanik opravář motorových vozidel na škole OA a SOŠ generála Františka Fajtla: v roce 2026 50 přihlášek na 24 míst, přijato 22.
- Přihlášek na místo
- 2,1
- 50 přihlášek, 24 míst
- Přijato v 1. kole
- 22
- 44 % přihlášek
Přijímačky z 9. třídy
Mechanik opravář motorových vozidel
| Rok, kolo | Míst | Přihlášek | 1. volba | Přijato | Stačilo bodů | Průměr přijatých | Percentil posledního |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026, 1. kolo | 24 | 50 | 21 | 22 | – | – | – |
| 2025, 1. kolo | 24 | 37 | 18 | 21 | – | – | – |
| 2025, 2. kolo | 2 | 4 | 3 | 2 | – | – | – |
| 2024, 1. kolo | 24 | 42 | 12 | 14 | – | – | – |
Nepřijati v 1. kole 2026: 27 přijato na školu s vyšší prioritou, 0 pro nedostatek míst, 1 nesplnili podmínky.
Kam se hlásili stejní uchazeči
Obory na jiných školách, které měli uchazeči tohoto oboru na přihlášce také (1. kolo 2026).
- Střední škola technická, Most – Mechanik opravář motorových vozidel6
- Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov – Mechanik opravář motorových vozidel4
- Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany – Mechanik opravář motorových vozidel4
- Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany – Opravář zemědělských strojů3
- Střední škola technická, Most – Elektrikář3
Mechanik opravář motorových vozidel v Ústeckém kraji – další školy
Kam se dostanu s mými body? Sestavit přihlášku Celý profil školy
Zdroj: CERMAT – jednotná přijímací zkouška, agregovaná data škol a oborů a anonymizovaná data uchazečů.