Učební obor (výuční list) · 23-68-H/01
Mechanik opravář motorových vozidel – Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou
Obor Mechanik opravář motorových vozidel na škole Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou: v roce 2024 150 přihlášek na 48 míst, přijato 48.
- Přihlášek na místo
- 3,1
- 150 přihlášek, 48 míst
- Přijato v 1. kole
- 48
- 32 % přihlášek
Přijímačky z 9. třídy
Mechanik opravář motorových vozidel
| Rok, kolo | Míst | Přihlášek | 1. volba | Přijato | Stačilo bodů | Průměr přijatých | Percentil posledního |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024, 1. kolo | 48 | 150 | 60 | 48 | – | – | – |
Nepřijati v 1. kole 2024: 77 přijato na školu s vyšší prioritou, 24 pro nedostatek míst, 1 nesplnili podmínky.
Přijímačky z 9. třídy
Mechanik opravář motorových vozidel – Automechanik
| Rok, kolo | Míst | Přihlášek | 1. volba | Přijato | Stačilo bodů | Průměr přijatých | Percentil posledního |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026, 1. kolo | 53 | 129 | 49 | 53 | – | – | – |
| 2025, 1. kolo | 45 | 178 | 77 | 44 | – | – | – |
Nepřijati v 1. kole 2026: 65 přijato na školu s vyšší prioritou, 9 pro nedostatek míst, 2 nesplnili podmínky.
Přijímačky z 9. třídy
Mechanik opravář motorových vozidel – Mechanik motocyklů
| Rok, kolo | Míst | Přihlášek | 1. volba | Přijato | Stačilo bodů | Průměr přijatých | Percentil posledního |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026, 1. kolo | 11 | 53 | 15 | 11 | – | – | – |
| 2025, 1. kolo | 11 | 51 | 14 | 11 | – | – | – |
Nepřijati v 1. kole 2026: 35 přijato na školu s vyšší prioritou, 7 pro nedostatek míst, 0 nesplnili podmínky.
Přijímačky z 9. třídy
Mechanik opravář motorových vozidel – mechanik motocyklů
| Rok, kolo | Míst | Přihlášek | 1. volba | Přijato | Stačilo bodů | Průměr přijatých | Percentil posledního |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024, 1. kolo | 11 | 46 | 6 | 11 | – | – | – |
Nepřijati v 1. kole 2024: 29 přijato na školu s vyšší prioritou, 6 pro nedostatek míst, 0 nesplnili podmínky.
Kam se hlásili stejní uchazeči
Obory na jiných školách, které měli uchazeči tohoto oboru na přihlášce také (1. kolo 2026).
- Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou – Mechanik opravář motorových vozidel13
- Střední škola a Mateřská škola, Liberec – Mechanik opravář motorových vozidel12
- Střední škola, Semily – Instalatér9
- Střední škola, Semily – Elektrikář8
- Škoda Auto a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod – Autoelektrikář6
- Střední škola, Semily – Truhlář4
- Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové – Mechanik opravář motorových vozidel4
- Střední škola strojírenská a elektrotechnická – Strojní mechanik4
- Střední škola, Semily – Zedník4
- Střední škola, Semily – Požární ochrana3
Mechanik opravář motorových vozidel v Libereckém kraji – další školy
Kam se dostanu s mými body? Sestavit přihlášku Celý profil školy
Zdroj: CERMAT – jednotná přijímací zkouška, agregovaná data škol a oborů a anonymizovaná data uchazečů.