Žebříček · okres Ústí nad Labem · 2025/26
Mateřské školy podle podmínek výuky – okres Ústí nad Labem
Skóre podmínek 0–100: kvalifikovaní učitelé (35 %), velikost tříd (25 %), děti na učitele (25 %) a naplněnost kapacity (15 %), percentil mezi mateřskými školami. Měří podmínky výuky, ne její kvalitu – výsledky žáků mateřských a základních škol se nezveřejňují. Školy s příliš nejistým skóre neřadíme.
| Škola | Skóre podmínek | Pásmo | Kvalifikovaní učitelé | Dětí na třídu | Dětí na učitele | Naplněnost |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Základní škola a Mateřská škola Malečov 29 dětí · 403 27 Malečov | 9996–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 14,5lepší než 94 % | 7,3lepší než 92 % | 91 %lepší než 72 % |
| 1 Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem 29 dětí · 403 37 Petrovice | 9996–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 14,5lepší než 94 % | 7,3lepší než 92 % | 91 %lepší než 72 % |
| 3 Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277 34 dětí · 403 21 Ústí nad Labem | 9685–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 17,0lepší než 79 % | 8,7lepší než 74 % | 100 %lepší než 96 % |
| 4 Mateřská škola Telnice 16 dětí · 403 38 Telnice | 9180–97 | špička | 100 %lepší než 66 % | 16,0lepší než 84 % | 5,3lepší než 92 % | 73 %lepší než 23 % |
| 5 Mateřská škola, Dubice 13 dětí · 400 04 Ústí nad Labem | 9087–93 | špička | 100 %lepší než 66 % | 13,0lepší než 94 % | 6,5lepší než 92 % | 52 %lepší než 4 % |
| 6 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 56 dětí · 403 35 Libouchec | 8874–98 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 18,7lepší než 66 % | 9,3lepší než 62 % | 100 %lepší než 96 % |
| 6 Krajská zdravotní a. s. 31 dětí · 400 11 Ústí nad Labem | 8882–94 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 15,5lepší než 87 % | 6,2lepší než 92 % | 62 %lepší než 9 % |
| 8 Internátní mateřská škola, Ústí nad Labem 47 dětí · 400 01 Ústí nad Labem | 7763–87 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 23,5lepší než 14 % | 7,8lepší než 92 % | 94 %lepší než 81 % |
| 9 Mateřská škola Trmice 81 dětí · 400 04 Trmice | 7149–86 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 20,3lepší než 47 % | 10,1lepší než 42 % | 96 %lepší než 87 % |
| 10 Mateřská škola Vyhlídka, Ústí nad Labem 78 dětí · 400 07 Ústí nad Labem | 6751–81 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,5lepší než 57 % | 8,9lepší než 71 % | 65 %lepší než 12 % |
| 11 Mateřská škola, Ústí nad Labem, V Zeleni 530/4 38 dětí · 400 03 Ústí nad Labem | 6640–86 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,0lepší než 62 % | 9,5lepší než 58 % | 73 %lepší než 23 % |
| 11 Mateřská škola Písnička, Ústí nad Labem 80 dětí · 403 31 Ústí nad Labem | 6648–80 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,0lepší než 51 % | 8,9lepší než 71 % | 70 %lepší než 18 % |
| 13 Mateřská škola Pastelka, Ústí nad Labem 56 dětí · 403 31 Ústí nad Labem | 6442–81 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 18,7lepší než 66 % | 9,3lepší než 62 % | 47 %lepší než 3 % |
| 13 Mateřská škola, Chuderov 23 dětí · 400 02 Chuderov | 6438–84 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,0lepší než 18 % | 7,7lepší než 92 % | 77 %lepší než 32 % |
| 15 Mateřská škola Neštěmice, Ústí nad Labem 61 dětí · 403 31 Ústí nad Labem | 5936–79 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,3lepší než 47 % | 9,4lepší než 61 % | 73 %lepší než 23 % |
| 15 Mateřská škola Chabařovice 60 dětí · 403 17 Chabařovice | 5934–80 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,0lepší než 51 % | 10,0lepší než 46 % | 80 %lepší než 40 % |
| 17 Mateřská škola Dobětice, Ústí nad Labem 161 dětí · 400 11 Ústí nad Labem | 5843–72 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,1lepší než 48 % | 9,5lepší než 60 % | 71 %lepší než 19 % |
| 17 Mateřská škola Pomněnka, Ústí nad Labem 83 dětí · 400 07 Ústí nad Labem | 5837–76 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,8lepší než 43 % | 9,2lepší než 65 % | 71 %lepší než 19 % |
| 19 Mateřská škola Střekov, Ústí nad Labem 89 dětí · 400 03 Ústí nad Labem | 5534–74 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,3lepší než 25 % | 9,9lepší než 49 % | 89 %lepší než 68 % |
| 20 Mateřská škola U plavecké haly, Ústí nad Labem 108 dětí · 400 01 Ústí nad Labem | 4929–67 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,6lepší než 33 % | 9,8lepší než 50 % | 78 %lepší než 35 % |
| 21 Mateřská škola, Ústí nad Labem, Vojanova 594/34 87 dětí · 400 07 Ústí nad Labem | 4523–66 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,8lepší než 31 % | 9,7lepší než 54 % | 73 %lepší než 22 % |
| 22 Aestus - Montessori mateřská škola Ústí nad Labem s. r. o. 33 dětí · 400 01 Ústí nad Labem | 4226–58 | průměr | 61 %lepší než 5 % | 16,5lepší než 82 % | 6,5lepší než 92 % | 63 %lepší než 11 % |
| 23 Soukromá mateřská škola Domino 50 dětí · 400 11 Ústí nad Labem | 4117–64 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 25,0lepší než 5 % | 10,0lepší než 46 % | 89 %lepší než 69 % |
| 24 Mateřská škola, Ústí nad Labem, Vinařská 737/10 44 dětí · 400 01 Ústí nad Labem | 3812–66 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,0lepší než 28 % | 10,0lepší než 44 % | 73 %lepší než 24 % |
| 25 Mateřská škola Velké Březno 71 dětí · 403 23 Velké Březno | 3716–58 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,7lepší než 14 % | 10,6lepší než 30 % | 90 %lepší než 70 % |
| 26 Mateřská škola, Ústí nad Labem, 5.května 53 46 dětí · 403 40 Ústí nad Labem | 3410–61 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,0lepší než 18 % | 10,1lepší než 43 % | 77 %lepší než 32 % |
| 26 Mateřská škola, Ústí nad Labem, Karla IV. 1241/41 44 dětí · 400 03 Ústí nad Labem | 3410–63 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,0lepší než 28 % | 10,4lepší než 37 % | 73 %lepší než 24 % |
| 28 Mateřská škola Zvoneček, Ústí nad Labem 92 dětí · 400 01 Ústí nad Labem | 3313–53 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,0lepší než 18 % | 10,2lepší než 40 % | 77 %lepší než 32 % |
| 29 Mateřská škola, Ústí nad Labem, Větrná 2799/1 135 dětí · 400 11 Ústí nad Labem | 3114–49 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,5lepší než 23 % | 10,4lepší než 36 % | 75 %lepší než 28 % |
| 30 Mateřská škola Skřivánek, Ústí nad Labem 94 dětí · 400 11 Ústí nad Labem | 2811–47 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 23,5lepší než 14 % | 10,4lepší než 35 % | 78 %lepší než 35 % |
| 31 Mateřská škola Kameňáček, Ústí nad Labem 97 dětí · 400 03 Ústí nad Labem | 2712–45 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,3lepší než 8 % | 10,8lepší než 26 % | 87 %lepší než 60 % |
| 32 Mateřská škola Stříbrníky, Ústí nad Labem 121 dětí · 400 11 Ústí nad Labem | 2210–38 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,2lepší než 8 % | 11,0lepší než 22 % | 84 %lepší než 52 % |
| 33 Mateřská škola Motýlek, Ústí nad Labem 98 dětí · 400 07 Ústí nad Labem | 2010–37 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,5lepší než 7 % | 10,9lepší než 24 % | 82 %lepší než 45 % |
| 34 Soukromá mateřská škola, obecně prospěšná společnost 202 dětí · 400 11 Ústí nad Labem | 82–14 | slabší | 87 %lepší než 17 % | 20,2lepší než 48 % | 13,5lepší než 2 % | 89 %lepší než 67 % |
| 35 Mateřská škola Kytička, Ústí nad Labem 92 dětí · 400 10 Ústí nad Labem | 30–12 | slabší | 84 %lepší než 16 % | 23,0lepší než 18 % | 10,5lepší než 31 % | 77 %lepší než 32 % |
| 36 Mateřská škola Pohádka, Ústí nad Labem 46 dětí · 400 01 Ústí nad Labem | 10–11 | slabší | 70 %lepší než 7 % | 23,0lepší než 18 % | 10,7lepší než 28 % | 79 %lepší než 38 % |
Zdroj: MŠMT – výkonové výkazy škol (stav k 30. září, školní rok 2025/26) a rejstřík škol; výpočet Školní radar.