Žebříček · okres Teplice · 2025/26
Mateřské školy podle podmínek výuky – okres Teplice
Skóre podmínek 0–100: kvalifikovaní učitelé (35 %), velikost tříd (25 %), děti na učitele (25 %) a naplněnost kapacity (15 %), percentil mezi mateřskými školami. Měří podmínky výuky, ne její kvalitu – výsledky žáků mateřských a základních škol se nezveřejňují. Školy s příliš nejistým skóre neřadíme.
| Škola | Skóre podmínek | Pásmo | Kvalifikovaní učitelé | Dětí na třídu | Dětí na učitele | Naplněnost |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Veselá mateřská škola s.r.o. 15 dětí · 415 01 Teplice | 10098–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 15,0lepší než 94 % | 7,5lepší než 92 % | 100 %lepší než 96 % |
| 2 Mateřská škola Lounská 11 dětí · 415 01 Teplice | 9996–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 11,0lepší než 94 % | 5,5lepší než 92 % | 92 %lepší než 75 % |
| 3 Mateřská škola Hrobčice 48 dětí · 417 57 Hrobčice | 9896–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 16,0lepší než 84 % | 8,0lepší než 92 % | 96 %lepší než 86 % |
| 4 Základní škola a Mateřská škola Kostomlaty pod Milešovkou 32 dětí · 417 54 Kostomlaty pod Milešovkou | 9686–99 | špička | 100 %lepší než 66 % | 16,0lepší než 84 % | 8,0lepší než 92 % | 84 %lepší než 53 % |
| 5 Mateřská škola Krteček, Okrajová 110, Teplice 38 dětí · 415 01 Teplice | 8871–98 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 19,0lepší než 62 % | 9,0lepší než 71 % | 95 %lepší než 83 % |
| 6 Mateřská škola Sluníčko Krupka 148 dětí · 417 42 Krupka | 8682–92 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 16,4lepší než 82 % | 7,8lepší než 92 % | 62 %lepší než 9 % |
| 7 Mateřská škola, Na spojce 274, Teplice 74 dětí · 415 01 Teplice | 8474–94 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 14,8lepší než 94 % | 9,3lepší než 64 % | 74 %lepší než 26 % |
| 8 Mateřská škola Bystřany 77 dětí · 417 61 Bystřany | 7453–88 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 19,3lepší než 59 % | 9,6lepší než 54 % | 86 %lepší než 56 % |
| 9 Mateřská škola, Jaselská 354, Teplice 80 dětí · 415 03 Teplice | 7352–87 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 20,0lepší než 51 % | 10,0lepší než 46 % | 94 %lepší než 81 % |
| 10 Mateřská škola Hrob 59 dětí · 417 04 Hrob | 6944–87 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,7lepší než 55 % | 9,8lepší než 50 % | 86 %lepší než 56 % |
| 11 Základní škola a Mateřská škola Krupka 78 dětí · 417 41 Krupka | 6543–81 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,5lepší než 57 % | 9,8lepší než 52 % | 78 %lepší než 35 % |
| 12 Základní škola a Mateřská škola Zabrušany 38 dětí · 417 71 Zabrušany | 6337–83 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,0lepší než 62 % | 9,5lepší než 58 % | 66 %lepší než 13 % |
| 12 Mateřská škola, Hlávkova 1454, Teplice 103 dětí · 415 01 Teplice | 6343–79 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,6lepší než 44 % | 10,3lepší než 38 % | 92 %lepší než 75 % |
| 14 Mateřská škola U kočiček, z. s. 25 dětí · 417 12 Proboštov | 6240–79 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 25,0lepší než 5 % | 8,3lepší než 80 % | 89 %lepší než 69 % |
| 15 Mateřská škola Kaštánek, Na Stínadlech 2388, Teplice 63 dětí · 415 01 Teplice | 5831–80 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,0lepší než 40 % | 9,9lepší než 49 % | 84 %lepší než 52 % |
| 16 MATEŘSKÁ ŠKOLA MSTIŠOV 36 dětí · 417 03 Dubí | 5730–80 | průměr | 71 %lepší než 7 % | 18,0lepší než 71 % | 8,6lepší než 76 % | 97 %lepší než 89 % |
| 17 Fakultní Základní škola a Mateřská škola Teplice 103 dětí · 415 01 Teplice | 4423–65 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,6lepší než 44 % | 10,3lepší než 38 % | 74 %lepší než 25 % |
| 18 Mateřská škola Čtyřlístek, Zelená 2869, Teplice 87 dětí · 415 01 Teplice | 4119–63 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,8lepší než 31 % | 10,2lepší než 40 % | 78 %lepší než 34 % |
| 19 Mateřská škola Háj u Duchcova 44 dětí · 417 22 Háj u Duchcova | 3913–65 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,0lepší než 28 % | 11,0lepší než 22 % | 88 %lepší než 64 % |
| 20 Mateřská škola U Křemílka Dubí 2 45 dětí · 417 02 Dubí | 3812–66 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,5lepší než 23 % | 10,7lepší než 28 % | 87 %lepší než 59 % |
| 21 Mateřská škola, Fráni Šrámka 2620, Teplice 162 dětí · 415 01 Teplice | 3622–48 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,1lepší než 16 % | 11,1lepší než 20 % | 93 %lepší než 77 % |
| 22 Mateřská škola Pastelka Proboštov 85 dětí · 417 12 Proboštov | 3212–55 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,3lepší než 36 % | 10,6lepší než 30 % | 71 %lepší než 19 % |
| 23 Mateřská škola, Karla Čapka 2020, Teplice 47 dětí · 415 01 Teplice | 3113–50 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,5lepší než 14 % | 11,8lepší než 10 % | 96 %lepší než 85 % |
| 24 Mateřská škola, Hrdlovská 661, 417 05 Osek 93 dětí · 417 05 Osek | 3012–50 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,3lepší než 16 % | 10,3lepší než 37 % | 78 %lepší než 34 % |
| 25 Mateřská škola Pramínek, Josefa Suka 2513, Teplice 115 dětí · 415 01 Teplice | 2913–47 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 23,0lepší než 18 % | 11,1lepší než 20 % | 86 %lepší než 58 % |
| 26 Mateřská škola Zvoneček Krupka 74 dětí · 417 42 Krupka | 2816–41 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,7lepší než 7 % | 11,8lepší než 11 % | 99 %lepší než 91 % |
| 27 Mateřská škola, Jugoslávská 2736, Teplice 97 dětí · 415 01 Teplice | 30–10 | slabší | 89 %lepší než 21 % | 24,3lepší než 8 % | 11,0lepší než 20 % | 87 %lepší než 60 % |
| 28 Mateřská škola Maxík Bílina 115 dětí · 418 01 Bílina | 20–12 | slabší | 98 %lepší než 30 % | 23,0lepší než 18 % | 11,2lepší než 18 % | 38 %lepší než 1 % |
Zdroj: MŠMT – výkonové výkazy škol (stav k 30. září, školní rok 2025/26) a rejstřík škol; výpočet Školní radar.