Žebříček · okres Brno-město · 2025/26
Mateřské školy podle podmínek výuky – okres Brno-město
Skóre podmínek 0–100: kvalifikovaní učitelé (35 %), velikost tříd (25 %), děti na učitele (25 %) a naplněnost kapacity (15 %), percentil mezi mateřskými školami. Měří podmínky výuky, ne její kvalitu – výsledky žáků mateřských a základních škol se nezveřejňují. Školy s příliš nejistým skóre neřadíme.
| Škola | Skóre podmínek | Pásmo | Kvalifikovaní učitelé | Dětí na třídu | Dětí na učitele | Naplněnost |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Štolcova 18 dětí · 617 00 Brno | 100100–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 6,0lepší než 94 % | 3,0lepší než 92 % | 100 %lepší než 96 % |
| 2 Lištička - lesní mateřská škola, z.s. 32 dětí · obec Brno | 9997–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 16,0lepší než 84 % | 5,8lepší než 92 % | 100 %lepší než 96 % |
| 3 Mateřská škola DUHA, Brno 63 dětí · 635 00 Brno | 9385–97 | špička | 100 %lepší než 66 % | 15,8lepší než 86 % | 8,0lepší než 92 % | 75 %lepší než 28 % |
| 4 Mateřská škola ZDISLAVA, Brno 108 dětí · 602 00 Brno | 9284–96 | špička | 100 %lepší než 66 % | 18,0lepší než 71 % | 7,8lepší než 92 % | 83 %lepší než 49 % |
| 5 Mateřská škola Světluška Brno 14 dětí · 621 00 Brno | 9186–94 | špička | 100 %lepší než 66 % | 14,0lepší než 94 % | 6,1lepší než 92 % | 56 %lepší než 6 % |
| 6 Základní škola a mateřská škola Basic 13 dětí · 612 00 Brno | 9087–93 | špička | 100 %lepší než 66 % | 13,0lepší než 94 % | 6,5lepší než 92 % | 54 %lepší než 5 % |
| 7 Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o. 12 dětí · 637 00 Brno | 8986–93 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 12,0lepší než 94 % | 7,1lepší než 92 % | 30 %lepší než 1 % |
| 7 Základní škola a mateřská škola Brno, Křenová 21 15 dětí · 602 00 Brno | 8982–95 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 15,0lepší než 94 % | 7,5lepší než 92 % | 27 %lepší než 0 % |
| 7 Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3 45 dětí · 643 00 Brno | 8984–94 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 15,0lepší než 94 % | 7,8lepší než 92 % | 24 %lepší než 0 % |
| 10 Mateřská škola Studánka, Brno 47 dětí · 635 00 Brno | 8878–97 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 15,7lepší než 86 % | 8,4lepší než 79 % | 77 %lepší než 33 % |
| 11 Mateřská škola Brno, Zelná 70 35 dětí · 619 00 Brno | 8571–96 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 17,5lepší než 75 % | 8,3lepší než 81 % | 78 %lepší než 34 % |
| 11 Montessori mateřská škola Klíček 38 dětí · 602 00 Brno | 8572–96 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 19,0lepší než 62 % | 7,3lepší než 92 % | 79 %lepší než 38 % |
| 11 Mateřská škola KOMETKA, s.r.o. 55 dětí · 602 00 Brno | 8574–95 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 18,3lepší než 68 % | 7,9lepší než 92 % | 74 %lepší než 26 % |
| 14 Mateřská škola POHÁDKA, Brno, Bratří Pelíšků 7 139 dětí · 628 00 Brno | 8274–88 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 17,4lepší než 76 % | 8,7lepší než 75 % | 74 %lepší než 26 % |
| 15 Mateřská škola Pomněnky, Brno 142 dětí · 634 00 Brno | 7870–85 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 17,8lepší než 74 % | 8,8lepší než 73 % | 71 %lepší než 19 % |
| 15 PORG Brno - gymnázium, základní škola a mateřská škola 75 dětí · 616 00 Brno | 7868–85 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 18,8lepší než 65 % | 6,3lepší než 92 % | 23 %lepší než 0 % |
| 17 Mateřská škola Kamarád, Brno 71 dětí · 634 00 Brno | 7664–85 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 17,8lepší než 74 % | 8,5lepší než 79 % | 32 %lepší než 1 % |
| 18 Mateřská škola Safirka s.r.o. 73 dětí · 623 00 Brno | 7257–84 | nadprůměr | 91 %lepší než 23 % | 18,3lepší než 69 % | 6,6lepší než 92 % | 91 %lepší než 74 % |
| 18 Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37 218 dětí · 613 00 Brno | 7267–76 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 15,6lepší než 86 % | 15,0lepší než 1 % | 100 %lepší než 96 % |
| 18 Mateřská škola, Brno, ulice Kosmonautů 2 73 dětí · 625 00 Brno | 7257–82 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 18,3lepší než 69 % | 9,1lepší než 66 % | 67 %lepší než 14 % |
| 21 Lesní mateřská škola Šiška 16 dětí · 623 00 obec Brno | 7159–81 | nadprůměr | 44 %lepší než 1 % | 16,0lepší než 84 % | 4,7lepší než 92 % | 100 %lepší než 96 % |
| 22 Základní škola a Mateřská škola Brno, Pavlovská 16 57 dětí · 623 00 Brno | 6947–85 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,0lepší než 62 % | 9,5lepší než 58 % | 76 %lepší než 30 % |
| 23 Mateřská škola Brno, Soukenická 8 38 dětí · 602 00 Brno | 6842–87 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,0lepší než 62 % | 10,9lepší než 25 % | 95 %lepší než 83 % |
| 23 Lesní mateřská škola V Závětří 36 dětí · obec Brno | 6843–85 | průměr | 78 %lepší než 11 % | 18,0lepší než 71 % | 7,8lepší než 92 % | 95 %lepší než 83 % |
| 25 Mateřská škola Brno, Brechtova 6 103 dětí · 638 00 Brno | 6748–82 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,6lepší než 44 % | 9,9lepší než 49 % | 90 %lepší než 72 % |
| 25 Mateřská škola Brno, Pšeník 18 38 dětí · 639 00 Brno | 6744–84 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,0lepší než 62 % | 9,0lepší než 71 % | 54 %lepší než 5 % |
| 27 Mateřská škola Brno, Proškovo nám. 6 59 dětí · 614 00 Brno | 6642–84 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,7lepší než 55 % | 9,5lepší než 60 % | 76 %lepší než 29 % |
| 27 Mateřská škola, Brno, Šaumannova 20 66 dětí · 615 00 Brno | 6644–83 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,0lepší než 28 % | 9,1lepší než 66 % | 88 %lepší než 64 % |
| 27 Mateřská škola, Brno,Bosonožská 4 81 dětí · 625 00 Brno | 6642–83 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,3lepší než 47 % | 10,1lepší než 42 % | 90 %lepší než 71 % |
| 30 Mateřská škola, Brno, Fanderlíkova 9a 60 dětí · 616 00 Brno | 6540–84 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,0lepší než 51 % | 10,0lepší než 46 % | 86 %lepší než 57 % |
| 30 Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa 24 dětí · 602 00 Brno | 6543–81 | průměr | 75 %lepší než 9 % | 12,0lepší než 94 % | 6,0lepší než 92 % | 80 %lepší než 40 % |
| 32 Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b 40 dětí · 603 00 Brno | 6335–84 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,0lepší než 51 % | 10,8lepší než 26 % | 95 %lepší než 84 % |
| 32 Montessori mateřská škola Semínko Brno, s.r.o. 24 dětí · 644 00 Brno | 6332–86 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 24,0lepší než 10 % | 9,0lepší než 71 % | 92 %lepší než 77 % |
| 34 Mateřská škola KINDER - CITY s.r.o. 25 dětí · 627 00 Brno | 6240–79 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 25,0lepší než 5 % | 8,3lepší než 80 % | 89 %lepší než 69 % |
| 35 Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4 103 dětí · 602 00 Brno | 6141–78 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,6lepší než 44 % | 10,2lepší než 41 % | 89 %lepší než 67 % |
| 35 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o. 17 dětí · 628 00 Brno | 6133–84 | průměr | 50 %lepší než 2 % | 17,0lepší než 79 % | 8,5lepší než 78 % | 100 %lepší než 96 % |
| 35 Mateřská škola, Brno, Božetěchova 65 58 dětí · 612 00 Brno | 6137–81 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,3lepší než 59 % | 9,7lepší než 54 % | 72 %lepší než 20 % |
| 38 Mateřská škola RADOST, Brno 101 dětí · 628 00 Brno | 6041–76 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,2lepší než 48 % | 9,7lepší než 54 % | 78 %lepší než 35 % |
| 38 Mateřská škola Brno, Libušina třída 29 59 dětí · 623 00 Brno | 6037–79 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,7lepší než 55 % | 9,5lepší než 57 % | 70 %lepší než 18 % |
| 38 Mateřská škola Brno, Kárníkova 4 81 dětí · 621 00 Brno | 6036–79 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,3lepší než 47 % | 10,1lepší než 42 % | 84 %lepší než 53 % |
| 41 Mateřská škola a základní škola Sluníčko - Montessori, s.r.o. 161 dětí · 613 00 Brno | 5844–71 | průměr | 94 %lepší než 27 % | 17,9lepší než 73 % | 9,5lepší než 60 % | 89 %lepší než 69 % |
| 41 Základní škola a Mateřská škola Brno, náměstí Svornosti 7 113 dětí · 616 00 Brno | 5840–74 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 18,8lepší než 65 % | 10,5lepší než 34 % | 78 %lepší než 36 % |
| 41 Mateřská škola, Brno, Štolcova 21 75 dětí · 618 00 Brno | 5834–78 | průměr | 88 %lepší než 19 % | 18,8lepší než 65 % | 9,4lepší než 62 % | 100 %lepší než 96 % |
| 44 Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70 80 dětí · 624 00 Brno | 5735–77 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,0lepší než 51 % | 10,1lepší než 43 % | 80 %lepší než 40 % |
| 44 Mateřská škola NA OSADĚ, Brno 130 dětí · 615 00 Brno | 5739–74 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,7lepší než 32 % | 10,5lepší než 34 % | 96 %lepší než 87 % |
| 44 Mateřská škola Adélka, Brno 60 dětí · 623 00 Brno | 5733–77 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,0lepší než 51 % | 9,6lepší než 55 % | 71 %lepší než 20 % |
| 44 Mateřská škola Brno, Kamenná 21 64 dětí · 639 00 Brno | 5733–78 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,3lepší než 36 % | 10,7lepší než 29 % | 97 %lepší než 88 % |
| 44 Univerzitní mateřská škola Hrášek Mendelovy univerzity v Brně 31 dětí · 613 00 Brno | 5735–75 | průměr | 80 %lepší než 12 % | 15,5lepší než 87 % | 6,2lepší než 92 % | 72 %lepší než 22 % |
| 49 Mateřská škola Brno, Hudcova 435 / 47 186 dětí · 621 00 Brno | 5640–70 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,7lepší než 44 % | 10,1lepší než 43 % | 83 %lepší než 48 % |
| 50 Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2 106 dětí · 623 00 Brno | 5536–73 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,2lepší než 37 % | 10,3lepší než 39 % | 88 %lepší než 65 % |
| 50 Mateřská škola, Brno, Gabriely Preissové 8 105 dětí · 616 00 Brno | 5534–74 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,0lepší než 40 % | 10,1lepší než 43 % | 84 %lepší než 52 % |
| 52 Mateřská škola Brno, Slavíčkova 1 105 dětí · 638 00 Brno | 5332–72 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,0lepší než 40 % | 10,1lepší než 43 % | 82 %lepší než 46 % |
| 53 MATEŘÍDOUŠKA - soukromá mateřská škola s.r.o. 98 dětí · 602 00 Brno | 5237–66 | průměr | 73 %lepší než 7 % | 16,3lepší než 82 % | 8,9lepší než 71 % | 88 %lepší než 62 % |
| 54 Mateřská škola Brno, Tišnovská 169 126 dětí · 614 00 Brno | 5033–67 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,0lepší než 40 % | 11,2lepší než 19 % | 94 %lepší než 81 % |
| 54 Mateřská škola Brno, Dubová 2 130 dětí · 637 00 Brno | 5034–66 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,7lepší než 32 % | 10,8lepší než 26 % | 94 %lepší než 81 % |
| 56 Mateřská škola Prušánecká 8, Brno 124 dětí · 628 00 Brno | 4627–65 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,7lepší než 44 % | 10,3lepší než 37 % | 77 %lepší než 32 % |
| 56 Základní škola a mateřská škola, Brno 143 dětí · 628 00 Brno | 4628–63 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,4lepší než 46 % | 10,6lepší než 30 % | 80 %lepší než 39 % |
| 58 Lužánky - středisko volného času Brno 91 dětí · 602 00 Brno | 4322–64 | průměr | 80 %lepší než 12 % | 18,2lepší než 69 % | 9,1lepší než 67 % | 86 %lepší než 58 % |
| 58 Mateřská škola Brno, Měřičkova 46 122 dětí · 621 00 Brno | 4324–62 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,3lepší než 47 % | 10,0lepší než 46 % | 54 %lepší než 4 % |
| 58 Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10 44 dětí · 625 00 Brno | 4316–68 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,0lepší než 28 % | 11,0lepší než 22 % | 92 %lepší než 75 % |
| 58 Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno 44 dětí · 613 00 Brno | 4316–68 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,0lepší než 28 % | 11,0lepší než 22 % | 92 %lepší než 75 % |
| 62 Mateřská škola Brno, Šrámkova 14 65 dětí · 638 00 Brno | 4218–66 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,7lepší než 32 % | 10,8lepší než 26 % | 87 %lepší než 60 % |
| 63 Mateřská škola Brno, Černopolní 3a 67 dětí · 613 00 Brno | 4120–62 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,3lepší než 24 % | 11,2lepší než 19 % | 94 %lepší než 82 % |
| 63 Mateřská škola, Brno, Puchýřova 13a 65 dětí · 628 00 Brno | 4116–65 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,7lepší než 32 % | 10,3lepší než 39 % | 77 %lepší než 34 % |
| 65 Mateřská škola Sněhurka Bořetická 26, Brno 62 dětí · 628 00 Brno | 4014–66 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,7lepší než 44 % | 10,3lepší než 37 % | 69 %lepší než 16 % |
| 65 Mateřská škola Brno, Nádvorní 3 92 dětí · 603 00 Brno | 4020–59 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,0lepší než 18 % | 10,8lepší než 26 % | 92 %lepší než 76 % |
| 65 Ponny kids mateřská škola s.r.o. 35 dětí · 616 00 Brno | 4024–56 | průměr | 67 %lepší než 6 % | 17,5lepší než 75 % | 3,9lepší než 92 % | 65 %lepší než 12 % |
| 68 Mateřská škola Velkopavlovická 15 63 dětí · 628 00 Brno | 3913–65 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,0lepší než 40 % | 10,5lepší než 33 % | 75 %lepší než 28 % |
| 68 Základní škola a mateřská škola Brno, nám. 28. října 22 53 dětí · 602 00 Brno | 3926–53 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 17,7lepší než 74 % | 13,3lepší než 2 % | 72 %lepší než 20 % |
| 70 Mateřská škola Brno, Klášterského 14 101 dětí · 617 00 Brno | 3814–61 | průměr | 90 %lepší než 22 % | 20,2lepší než 48 % | 10,1lepší než 43 % | 100 %lepší než 96 % |
| 71 Mateřská škola Brno, Vinařská 4 124 dětí · 603 00 Brno | 3720–54 | průměr | 78 %lepší než 11 % | 17,7lepší než 74 % | 8,8lepší než 73 % | 73 %lepší než 25 % |
| 72 Mateřská škola, Brno, Elišky Krásnohorské 15 94 dětí · 618 00 Brno | 3619–50 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,5lepší než 14 % | 11,2lepší než 18 % | 95 %lepší než 83 % |
| 73 Mateřská škola, Brno, Synkova 24 66 dětí · 628 00 Brno | 3512–59 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,0lepší než 28 % | 10,6lepší než 31 % | 79 %lepší než 36 % |
| 73 Mateřská škola Brno, Švermova 11 71 dětí · 625 00 Brno | 3514–54 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,7lepší než 14 % | 11,0lepší než 23 % | 91 %lepší než 73 % |
| 75 Mateřská škola POD ŠPILBERKEM, Brno 83 dětí · 602 00 Brno | 3410–60 | průměr | 88 %lepší než 20 % | 20,8lepší než 43 % | 9,8lepší než 51 % | 94 %lepší než 82 % |
| 76 Mateřská škola Brno, Škrétova 2 71 dětí · 621 00 Brno | 3315–50 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,7lepší než 14 % | 11,4lepší než 15 % | 95 %lepší než 82 % |
| 76 Mateřská škola Brno, Úvoz 57 113 dětí · 602 00 Brno | 3314–50 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,6lepší než 22 % | 10,9lepší než 25 % | 84 %lepší než 51 % |
| 78 Mateřská škola PASTELKY, Brno 46 dětí · 615 00 Brno | 3212–54 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,0lepší než 18 % | 11,5lepší než 13 % | 92 %lepší než 76 % |
| 78 Mateřská škola, Brno, Kneslova 7 69 dětí · 618 00 Brno | 3213–51 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,0lepší než 18 % | 11,5lepší než 13 % | 92 %lepší než 76 % |
| 78 Mateřská škola Brno, Cihelní 1a 116 dětí · 614 00 Brno | 3217–47 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,2lepší než 16 % | 11,6lepší než 12 % | 94 %lepší než 82 % |
| 78 Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14 100 dětí · 602 00 Brno | 3219–43 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 25,0lepší než 5 % | 11,5lepší než 14 % | 100 %lepší než 96 % |
| 82 Mateřská škola SLUNÍČKO, Brno, Strnadova 13 69 dětí · 628 00 Brno | 3111–55 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,0lepší než 18 % | 10,6lepší než 30 % | 82 %lepší než 46 % |
| 82 Mateřská škola Brno, Bieblova 16 96 dětí · 613 00 Brno | 3119–43 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 24,0lepší než 10 % | 12,0lepší než 8 % | 100 %lepší než 96 % |
| 82 Mateřská škola Žabka, Brno 218 dětí · 641 00 Brno | 3122–40 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 24,2lepší než 8 % | 11,5lepší než 14 % | 97 %lepší než 88 % |
| 85 Mateřská škola Brno, Síčka 1a 116 dětí · 644 00 Brno | 3014–45 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,2lepší než 16 % | 11,6lepší než 12 % | 93 %lepší než 78 % |
| 86 Mateřská škola Brno, Absolonova 20a 71 dětí · 624 00 Brno | 2914–44 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 23,7lepší než 14 % | 11,8lepší než 10 % | 95 %lepší než 82 % |
| 86 Mateřská škola Beruška, Brno 119 dětí · 616 00 Brno | 2917–41 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 23,8lepší než 13 % | 11,9lepší než 9 % | 95 %lepší než 84 % |
| 86 Mateřská škola Brno, Uzbecká 30 66 dětí · 625 00 Brno | 2910–53 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 22,0lepší než 28 % | 11,0lepší než 22 % | 79 %lepší než 36 % |
| 89 Mateřská škola Malý strom, s.r.o. 25 dětí · 621 00 Brno | 2810–52 | podprůměr | 71 %lepší než 7 % | 25,0lepší než 5 % | 7,1lepší než 92 % | 100 %lepší než 96 % |
| 89 Mateřská škola Brno, Amerlingova 4 69 dětí · 625 00 Brno | 2811–48 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 23,0lepší než 18 % | 11,5lepší než 13 % | 88 %lepší než 66 % |
| 89 Mateřská škola, Brno, Žižkova 57 71 dětí · 616 00 Brno | 2814–43 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 23,7lepší než 14 % | 11,8lepší než 10 % | 93 %lepší než 79 % |
| 92 Mateřská škola Brno, nám. SNP 25a 74 dětí · 613 00 Brno | 2716–39 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,7lepší než 7 % | 11,9lepší než 9 % | 99 %lepší než 91 % |
| 92 Mateřská škola, Brno,Nopova 15 72 dětí · 615 00 Brno | 2714–41 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,0lepší než 10 % | 12,0lepší než 8 % | 96 %lepší než 86 % |
| 92 Mateřská škola Paraplíčko Brno 48 dětí · 621 00 Brno | 2712–44 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,0lepší než 10 % | 12,0lepší než 8 % | 96 %lepší než 86 % |
| 92 Mateřská škola, Brno, Dobrovského 66 48 dětí · 612 00 Brno | 2712–44 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,0lepší než 10 % | 12,0lepší než 8 % | 96 %lepší než 86 % |
| 92 Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10 72 dětí · 625 00 Brno | 2714–41 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,0lepší než 10 % | 12,0lepší než 8 % | 96 %lepší než 86 % |
| 92 Mateřská škola KOMETKA Creativ, s.r.o. 24 dětí · 602 00 Brno | 2710–51 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,0lepší než 10 % | 12,0lepší než 8 % | 96 %lepší než 86 % |
| 98 Mateřská škola FAMILY, Brno 97 dětí · 636 00 Brno | 2614–37 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,3lepší než 8 % | 12,1lepší než 7 % | 97 %lepší než 88 % |
| 99 Mateřská škola, Brno, Purkyňova 21 75 dětí · 612 00 Brno | 2517–34 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 25,0lepší než 5 % | 12,5lepší než 5 % | 100 %lepší než 96 % |
| 100 Mateřská škola KAMECHY, Brno 183 dětí · 635 00 Brno | 2212–36 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 22,9lepší než 21 % | 11,4lepší než 15 % | 82 %lepší než 45 % |
Zdroj: MŠMT – výkonové výkazy škol (stav k 30. září, školní rok 2025/26) a rejstřík škol; výpočet Školní radar.