Žebříček · okres Mladá Boleslav · 2025/26
Mateřské školy podle podmínek výuky – okres Mladá Boleslav
Skóre podmínek 0–100: kvalifikovaní učitelé (35 %), velikost tříd (25 %), děti na učitele (25 %) a naplněnost kapacity (15 %), percentil mezi mateřskými školami. Měří podmínky výuky, ne její kvalitu – výsledky žáků mateřských a základních škol se nezveřejňují. Školy s příliš nejistým skóre neřadíme.
| Škola | Skóre podmínek | Pásmo | Kvalifikovaní učitelé | Dětí na třídu | Dětí na učitele | Naplněnost |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Mladá Boleslav 30 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 10099–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 15,0lepší než 94 % | 7,5lepší než 92 % | 100 %lepší než 96 % |
| 2 Základní škola a mateřská škola Dolní Slivno 13 dětí · 294 78 Dolní Slivno | 9997–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 13,0lepší než 94 % | 6,5lepší než 92 % | 93 %lepší než 78 % |
| 3 REZA MB - Mateřská škola a Jesle 55 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 9897–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 13,8lepší než 94 % | 7,9lepší než 92 % | 90 %lepší než 71 % |
| 3 Mateřská škola Chudíř 31 dětí · 294 45 Chudíř | 9896–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 15,5lepší než 87 % | 7,8lepší než 92 % | 94 %lepší než 81 % |
| 5 Základní škola a mateřská škola Katusice 50 dětí · 294 25 Katusice | 9791–99 | špička | 100 %lepší než 66 % | 16,7lepší než 81 % | 8,3lepší než 80 % | 98 %lepší než 90 % |
| 6 Mateřská škola Pididomek Mladá Boleslav z.s. 29 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 9691–99 | špička | 100 %lepší než 66 % | 14,5lepší než 94 % | 7,3lepší než 92 % | 81 %lepší než 42 % |
| 6 Mateřská škola Všejany 35 dětí · 294 43 Všejany | 9682–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 17,5lepší než 75 % | 8,8lepší než 73 % | 100 %lepší než 96 % |
| 6 Mateřská škola Mečeříž 41 dětí · 294 77 Mečeříž | 9688–99 | špička | 100 %lepší než 66 % | 13,7lepší než 94 % | 8,2lepší než 82 % | 84 %lepší než 51 % |
| 9 Základní škola a Mateřská škola Dalovice 18 dětí · 293 01 Dalovice | 9472–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 18,0lepší než 71 % | 9,0lepší než 69 % | 100 %lepší než 96 % |
| 10 Mateřská škola Dolní Krupá 15 dětí · 295 01 Dolní Krupá | 9082–96 | špička | 100 %lepší než 66 % | 15,0lepší než 94 % | 7,5lepší než 92 % | 54 %lepší než 4 % |
| 11 Mateřská škola Bělá pod Bezdězem 143 dětí · 294 21 Bělá pod Bezdězem | 7872–83 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 17,9lepší než 73 % | 8,4lepší než 79 % | 61 %lepší než 9 % |
| 12 Mateřská škola Lipová Charvatce 15 dětí · 294 45 Charvatce | 7663–87 | nadprůměr | 50 %lepší než 2 % | 15,0lepší než 94 % | 7,5lepší než 92 % | 100 %lepší než 96 % |
| 13 Mateřská škola Vandrovka s.r.o. 77 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 7465–82 | nadprůměr | 70 %lepší než 7 % | 12,8lepší než 94 % | 7,7lepší než 92 % | 93 %lepší než 78 % |
| 14 Mateřská škola a školní jídelna Chotětov 98 dětí · 294 28 Chotětov | 6855–80 | průměr | 92 %lepší než 24 % | 16,3lepší než 82 % | 7,9lepší než 92 % | 78 %lepší než 36 % |
| 15 Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325 83 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 6441–82 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 20,8lepší než 43 % | 10,0lepší než 44 % | 90 %lepší než 71 % |
| 16 Mateřská škola Čtyřlístek Mladá Boleslav 194 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 6350–74 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,4lepší než 58 % | 9,3lepší než 63 % | 65 %lepší než 12 % |
| 17 Mateřská škola Bakov nad Jizerou 138 dětí · 294 01 Bakov nad Jizerou | 6144–76 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,7lepší než 55 % | 9,8lepší než 51 % | 77 %lepší než 32 % |
| 18 Základní škola a Mateřská škola Březno 84 dětí · 294 06 Březno | 6038–79 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,0lepší než 40 % | 10,5lepší než 33 % | 95 %lepší než 84 % |
| 18 Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152 85 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 6037–78 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,3lepší než 36 % | 10,3lepší než 39 % | 92 %lepší než 77 % |
| 20 Mateřská škola Sluníčko Mladá Boleslav 86 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 5738–75 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,5lepší než 34 % | 10,8lepší než 27 % | 100 %lepší než 96 % |
| 20 Soukromá mateřská škola TYMIŠKA 124 dětí · 294 01 Bakov nad Jizerou | 5747–66 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 17,7lepší než 74 % | 12,4lepší než 5 % | 88 %lepší než 64 % |
| 22 Mateřská škola Štěpánka Mladá Boleslav 173 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 5438–67 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,6lepší než 33 % | 10,8lepší než 26 % | 97 %lepší než 88 % |
| 23 Základní škola a mateřská škola Dobrovice 126 dětí · 294 41 Dobrovice | 5331–72 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,0lepší než 40 % | 10,5lepší než 33 % | 88 %lepší než 62 % |
| 24 Mateřská škola Little Elephant s.r.o. 11 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 4634–58 | průměr | 50 %lepší než 2 % | 11,0lepší než 94 % | 5,5lepší než 92 % | 55 %lepší než 5 % |
| 25 Mateřská škola Luštěnice 112 dětí · 294 42 Luštěnice | 4021–59 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,4lepší než 24 % | 10,4lepší než 36 % | 84 %lepší než 50 % |
| 26 Základní škola a mateřská škola Václava Vaňka 45 dětí · 294 29 Bezno | 3914–64 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,5lepší než 23 % | 11,3lepší než 17 % | 94 %lepší než 80 % |
| 27 Základní škola a Mateřská škola Krnsko 43 dětí · 294 31 Krnsko | 3811–68 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,5lepší než 34 % | 10,8lepší než 27 % | 81 %lepší než 44 % |
| 28 Mateřská škola Obruby 44 dětí · 294 03 Obruby | 3712–64 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,0lepší než 28 % | 11,0lepší než 22 % | 86 %lepší než 59 % |
| 29 Mateřská škola Zdětín 25 dětí · 294 71 Zdětín | 3511–63 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 25,0lepší než 5 % | 10,9lepší než 25 % | 96 %lepší než 86 % |
| 30 Mateřská škola Kosmonosy 187 dětí · 293 06 Kosmonosy | 3421–45 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,4lepší než 15 % | 11,3lepší než 17 % | 94 %lepší než 80 % |
| 31 Mateřská škola města Benátky nad Jizerou 275 dětí · 294 71 Benátky nad Jizerou | 3323–41 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,9lepší než 20 % | 11,5lepší než 15 % | 91 %lepší než 72 % |
| 32 Mateřská škola Hrdlořezy 24 dětí · 293 07 Hrdlořezy | 3111–54 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 24,0lepší než 10 % | 12,0lepší než 8 % | 100 %lepší než 96 % |
| 33 Mateřská škola Březina 46 dětí · 294 11 Březina | 2810–50 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 23,0lepší než 18 % | 11,5lepší než 13 % | 88 %lepší než 66 % |
| 34 Mateřská škola Mnichovo Hradiště 297 dětí · 295 01 Mnichovo Hradiště | 2620–34 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,8lepší než 6 % | 11,9lepší než 9 % | 97 %lepší než 89 % |
| 34 Masarykova základní škola a mateřská škola Semčice 49 dětí · 294 46 Semčice | 2613–40 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,5lepší než 7 % | 12,3lepší než 6 % | 98 %lepší než 90 % |
| 36 Mateřská škola Pampeliška Mladá Boleslav 250 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 2513–39 | podprůměr | 96 %lepší než 29 % | 20,8lepší než 42 % | 10,0lepší než 46 % | 83 %lepší než 50 % |
| 36 Základní škola, střední škola a mateřská škola V Oboře 24 dětí · 293 06 Bradlec | 2510–45 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,0lepší než 10 % | 12,6lepší než 4 % | 96 %lepší než 86 % |
| 38 Mateřská škola Laurinka Mladá Boleslav 165 dětí · 293 01 Mladá Boleslav | 2410–43 | podprůměr | 94 %lepší než 26 % | 20,6lepší než 44 % | 10,3lepší než 38 % | 88 %lepší než 63 % |
| 39 Základní škola a Mateřská škola Loukovec okres Mladá Boleslav 26 dětí · 294 11 Loukovec | 2313–34 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 26,0lepší než 3 % | 13,0lepší než 3 % | 100 %lepší než 96 % |
| 40 Mateřská škola Vlkava 28 dětí · 294 43 Vlkava | 2017–24 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 28,0lepší než 0 % | 14,0lepší než 1 % | 100 %lepší než 96 % |
| 41 Základní škola a mateřská škola Předměřice nad Jizerou 27 dětí · 294 74 Předměřice nad Jizerou | 1812–26 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 27,0lepší než 1 % | 13,5lepší než 2 % | 96 %lepší než 87 % |
| 42 Základní škola a mateřská škola, Kněžmost 75 dětí · 294 02 Kněžmost | 1510–26 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 25,0lepší než 5 % | 12,5lepší než 5 % | 89 %lepší než 69 % |
| 43 Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov 123 dětí · 294 04 Dolní Bousov | 40–19 | slabší | 97 %lepší než 30 % | 24,6lepší než 7 % | 12,3lepší než 6 % | 92 %lepší než 75 % |
| 44 Soukromá mateřská škola SEDMIKRÁSKA, s.r.o. 48 dětí · 293 06 Bradlec | 10–7 | slabší | 67 %lepší než 6 % | 24,0lepší než 10 % | 16,0lepší než 0 % | 100 %lepší než 96 % |
Zdroj: MŠMT – výkonové výkazy škol (stav k 30. září, školní rok 2025/26) a rejstřík škol; výpočet Školní radar.